

3 037 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ СОНАТА МОДЕРН
Дзеркало Соната - вишуканою фігурної форми, корпус дзеркала виконаний з високоякісного ламінованого ДСП та МДФ.
Дане дзеркало має рамку білого кольору. Стане незамінним в спальні, вітальні або передпокою.
Матеріал рами: Ламінована ДСП+МДФ
Колір: Білий + вершковий браш
Розмір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | МДФ |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Салоны красоты, Для дома, Для ванной комнаты, Для офиса |
| Форма | Фигурная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 950 мм |
| Длина | 940 мм |
| Толщина | 30 мм |