

13 965 ₴
Чотиридверна шафа Соната від Модерн сливовий браш підкорює своїми простими і одночасно плавними формами. Соната шафа з двома дзеркалами елемент меблів, який відмінно доповнить спальну кімнату. Фасад і корпус ліжка зроблені з високоякісних матеріалів: ДСП та МДФ.
Спальня Соната має стандартну комплектацію - ліжко, тумбочки, комод та шафа на 4 двері. Спальний гарнітур Соната може мати каркасну і безкаркасні ліжко. Вдала кольорова гама, демократична ціна і дизайн, який вже став класичним, зробили спальню Соната номером першим серед лінійки спальних стіна фабрики Модерн.
Характеристики:
Розміри: (довжина/висота/глибина):
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Слива |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 221 мм |
| Глубина шкафа | 52 мм |
| Ширина шкафа | 156 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | зеркало, МДФ |