

2 188 ₴
Тумба Соната від Модерн сливовий браш підкорює своїми простими і одночасно плавними формами. Тумбочка Соната відмінно доповнить спальну кімнату. Фасад і корпус прікроватной тумби зроблені з високоякісних матеріалів: ДСП та МДФ.
Спальня Соната має стандартну комплектацію - ліжко, тумбочки, комод та шафа на 4 двері. Спальний гарнітур Соната може мати каркасну і безкаркасні ліжко. Вдала кольорова гама, демократична ціна і дизайн, який вже став класичним, зробили спальню Соната номером першим серед лінійки спальних стіна фабрики Модерн.
Характеристики:
Розміри: (довжина/висота/глибина):
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Слива |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 34 см |
| Ширина тумбы | 44 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | МДФ |