

1 404 ₴
Стілець Соло Мікс Меблі – це чудова сучасна модель. Стілець має завищену м'яку спинку, оббиту зносостійкою тканиною, сидіння виготовлено з фанери з поролоном 20 мм. Ніжки: порошкове фарбування,
Металеві стільці Соло Мікс Меблі з оббивкою сподобаються цінителям хай-теку та мінімалізму.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |