




7 890 ₴
Передпокій із дзеркалом, шафою та вішалкою Бриз Мікс Меблі виконаний з ламінованої ДСП. Дверцята розсувні, можливо як зліва, так і праворуч. За дверцятами мікроліфт для вішалок і дві полиці. Відкрите відділення складається з ніші для верхнього одягу із трьома гачками та відкритих полиць. Прямій передпокій від виробника Мікс Меблі - відмінне доповнення інтер'єру передпокою. Передпокій-купе Бриз представлен в каталозі також у кольорі: дуб сонома. Передпокій-купе Бриз - якісні та надійні меблі.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Виробник пропонує два варіанти кольорового рішення на вибір покупця
Горіх екко Дуб сонома
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 1 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Орех экко |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Нет |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2250 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | зеркало, ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |