




27 390 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ СТЕФАНІЯ ЕЛІТ МІКС МЕБЛІ СЛОНОВА КІСТКА
Ліжко Стефанія Мікс Меблі з колекції Еліт характеризуються лаконічним дизайном, консервативною ціною та функціональністю. Ліжко Стефанія виглядатиме елегантно та стильно. Адже дерево у кольорі слонова кістка ніколи не залишить модних тенденцій в інтер'єрі. Каркас виконаний із масиву дерева ясен. Ліжко Стефанія має високе та м'яке узголів'я з красивим різьбленим візерунком. І саме воно є головною відмінністю цієї моделі. Оббивний матеріал узголів'я – тканина велюр. Декоративне стягування оббивки з кристалами. Основою під матрац є ламельний блок, що має ортопедичні властивості. Ортопедичні букові ламелі, відстань між ламелями 55 мм.
Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Габаритні розміри:
Спальне місце 160 х 200 см.
Корпус: слонова кістка + патина золото (натуральне дерево, масив ясена).
Обивка: коричневий (тканина велюр).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размер спального места | 160х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый, Слоновая кость (ivory) |
| Розмiр спального мiсця | 160х200 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 120 см |
| Длина кровати | 211 см |
| Ширина кровати | 169 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Велюр |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |