



8 670 ₴
Дитяче дерев'яне ліжко зі спинкою С'юзі Мікс Меблі з колекції Еко Модерн виконане з букового щита. По трьох сторонах периметра встановлено бортик із планок, який несе як естетичне, так і практичне навантаження. Спинка та боковини з декоративними вирізами. Основа під матрац дерев'яні бруси.
Ліжко С'юзі Мікс Меблі виконане в стилі "мінімалізм" - нічого зайвого, але виглядає дуже гармонійно та акуратно. Такий дизайн ліжка органічно виглядатиме практично в будь-якій обстановці. Ліжко односпальне С'юзі - стильна конструкція, прикрасить вашу спальну кімнату, дитячу або гостьову, подарує комфортний відпочинок та повноцінний сон.
Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Габаритні розміри:
Спальне місце: 900х2000 мм.
Матеріал: дерево (масив бука, буковий щит).
Колір: бук натуральний, горіх, тик.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех, Бук натуральный |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размер спального места | 90х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 68 см |
| Длина кровати | 208 см |
| Ширина кровати | 98 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево, Бук, мебельный щит |
| Изножье кровати | мебельный щит, натуральное дерево, Бук |
| Каркас кровати | Бук, натуральное дерево, мебельный щит |
| Ножки | Бук, мебельный щит, натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |