

1 426 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛІЛЕЯ НОВА артвуд світлий/АНТРАЦИТ СВІТ МЕБЛІВ
Люстро Лілея Нова Світ Меблів - елемент модульної системи Лілея Нова. Це дзеркало прекрасно доповнить інтер'єр Вашої кімнати. Його можна повісити біля комоду або шафи. Має прямокутну форму.
Модульна спальня Лілія Нова - комплект меблів у спальню від українського виробника Світ меблів. Колекція створена для поціновувачів простоти та лаконічності в дизайні. Характеризується строгими геометричними формами та зручними подовженими ручками, що підкреслюють мінімалістичний стиль колекції. Виготовляється у приємній колірній комбінації: корпус –артвуд світлий, фасад – артвуд світлий та Антрацит.
Матеріал рами: ДСП
Колір рами: артвуд світлий
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет | артвуд світлий |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1170 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Высота | 750 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |