


4 942 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛІЛЕЯ НОВА артвуд світлий/АНТРАЦИТ СВІТ МЕБЛІВ
Комод Лілея Нова – елемент модульної системи Лілея Нова від українського виробника Світ Меблів. Його фасад вдало поєднав два відтінки - дуб фрегат та антрацит. Завдяки цьому комод виглядає дуже гармонійно. Має чотири висувні шухляди і дві дверці, за якими знаходяться полиці. Модель обладнана висувними шухлядами з роликовими напрямними.
Спальня Лілія Нова - комплект меблів у спальню модульної системи Лілія Нова від українського виробника Світ Меблів. Колекція створена для поціновувачів простоти та лаконічності в дизайні. Характеризується строгими геометричними формами та зручними подовженими ручками, що підкреслюють мінімалістичний стиль колекції. Виготовляється у приємній колірній комбінації: корпус –артвуд світлий, фасад – артвуд світлий та Антрацит.
Стримані та розкішні меблі Лілея Нова Світ меблів створять приголомшливий образ і зроблять спальню ідеально комфортною.
Корпус:артвуд світлий(ДСП).
Фасади: артвуд світлий/антрацит (ДСП).
Габаритні розміри:
Модель обладнана висувними шухлядами на роликових направляючих.
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Аляска |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 133.4 см |
| Глубина комода | 40.4 см |
| Высота комода | 81.1 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |