

18 250 ₴
Дерев'яне односпальне ліжко Баварія з колекції Прайм з шухлядами має оригінальний дизайн та виконане у вигляді софи. При виготовленні цього предмета меблів використовуються матеріали та комплектуючі тільки найвищої якості, що гарантує його надійність і довговічність. Дерев'яна вигнута спинка з декоративним вирізом перетворюється на підлокітники. Ліжко Баварія оснащене двома підліжковими шухлядами, які можна використовувати для зберігання іграшок та постільних речей. Основа під матрац ламелі.
Ліжко Баварія дуже добротне, елегантне і буде чудовим придбанням для невеликих приміщень, де важлива економія місця, а також для спальні підлітка.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
Спальне місце: 80х200 см 90х200 см.
Варіанти виконання: білий, слонова кістка, каштан, горіх, яблуня, каштан, махонь, темний горіх.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 82 см |
| Длина кровати | 208 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево, Ольха |
| Изножье кровати | Ольха, натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево, Ольха |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер спального места | 80х200 см |