





2 760 ₴
Виконаний у стилі модерн кухонний стілець Кросс з колекції Смарт від відомого українського постачальника меблів Мікс Меблі наче переносить нас у далеку Італію епохи Відродження. Витонченість ліній, геометричний малюнок, ніби наповнений таємним змістом символів, чудово відбивають дух італійського Ренесансу. Елегантну композицію довершує міцний дерев'яний каркас із натурального бука та м'яка оббивка сидіння з тканини Epica Atlantik 185, Vitex.
Висока спинка стільців разом із м'якою оббивкою сидіння забезпечує максимальну комфортність їх використання. Такий стілець стане чудовим та практичним доповненням будь-якого інтер'єру.
Забарвлення дерев'яний білий масив. Тканинна оббивка має бірюзовий колір.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Цвет обивки | Бирюзовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 945 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | натуральное дерево |