




3 065 ₴
Обідній стілець Моніка твердий з колекції Смарт від відомого українського постачальника меблів Мікс Меблі підійде для комплектації дерев'яних столів або з інших матеріалів, декорованих під натуральне дерево. Для виробництва стільця Моніка використали масив дерева Бук. Сидіння із закругленими кутами виконане з фарбованої МДФ. Стійкі прямі ніжки.
Комфортабельність стільця досягається за рахунок наявності високої спинки, виконаної не прямою, а з легким округленням. На таку спинку буде зручно спертися людині будь-якого зросту.
Колір – каркас білий, сидіння сіре.
Габаритні розміри:
Каркас: білий (натуральне дерево, бук).
Оббивка: сірий (МДФ фарбоване).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1050 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | МДФ крашеный |
| Спинка | натуральное дерево |