



3 270 ₴
Стілець Даніель Мікс Меблі з колекції Авангард з м'якою тканинною оббивкою та гратчастою спинкою відображає нові тенденції у меблевій моді: правильні геометричні форми, цікаві колірні рішення. Каркас стільця виконаний із масиву бука. Сидіння та частина спинки оббиті тканиною Luis 1 FIT. Верхня частина спинки у вигляді ґрат. Рівні стійкі ніжки надають моделі суворості.
Стильний, сучасний класичний обідній стілець Даніель стане чудовим доповненням до інтер'єру вашої вітальні або їдальні, кафе та ресторанів.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Каркас: горіх.
Оббивка: Luis 1, FIT
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый, Орех |
| Цвет каркаса | Орех, Коричневый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Основные атрибуты | |
| Варіанти оббивки | Luis 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |