

3 700 ₴
Шикарний стілець Чарлі з колекції Авангард приковує увагу нестандартним дизайном спинки. Вона складається із двох широких дерев'яних елементів, розташованих паралельно один одному, з'єднаних між собою. Спинка має трохи хвилеподібну форму, по центру обшита текстилем. Сидіння стільця досить широке та комфортне.
Каркас стільця виготовлений з натурального дерева - масиву бука. Оббивка виконана з високоякісного зносостійкого текстилю. Тканина не стирається з часом, невибаглива у догляді та приємна на дотик.
Стілець Чарлі стане окрасою вашої кухні або вітальні, а в комплекті з дерев'яним обіднім столом у класичному стилі становитиме неймовірний ансамбль, що підкреслить вишуканий смак господарів будинку.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Каркас: горіх.
Оббивка: Luis 1, FIT
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый, Орех |
| Цвет каркаса | Орех, Коричневый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1050 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера, натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |