









от 13 792 ₴
Диван Едвін, завдяки своїй яскравій оббивці, зможе чудово освіжити будь-яке приміщення, зробить його радісним, приємним і сучасним.
Відпочинок на цьому дивані створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день. Комфортабельний і лаконічний диван Едвін створений з екологічно чистих і міцних матеріалів, оснащений потужним пружинним блоком, системою трансформації «акордеон» і місткою нішею для постільної білизни.
Додайте нотку яскравості в Ваш інтер'єр разом з приголомшливим диваном Едвін
Габаритні розміри:
Ширина дивану (см): 60,100,120,140
Глибина (см): 107
Висота (см): 95
Висота сидіння (см): 42
Характеристики дивана:
Ширина дивану (см): від 85 до 165
Спальне місце (см): 60 х 195, 100 х 195, 120 х 195, 140 х 195
Механізм трансформації: Акордеон
Наповнення дивана: Пружина Бонель + Змійка
Ніша для білизни: Присутня
Каркас дивану: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
Комплект постаки: Зібраний диван
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Аккордеон |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Высота посадочной части дивана | 42 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Высота спального места | 42 см |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 60 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 107 |
| Длина дивана | 85 м |
| Подлокотник | 2 (шт.), ткань |
| Размер спального места | Едвін 120 |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |