









от 13 792 ₴
Якщо Ви любитель чогось незвичайного і неординарного, тоді Ви просто зобов'язані закохатися в екстремальний диван Фрістайл.
Приголомшливий і ультрамодний диван Фрістайл чудово впишеться в сучасний інтер'єр, завдяки своєму яскравому забарвленню оббивки, металевим нікельованим ніжкам, концептуальному дизайну, лихо зігнутим дерев'яним підлокітникам і винятковій зручності і комфорту.
Модель Фрістайл ― грайлива, божевільна, претензійна і сучасна одиниця меблевого польоту фантазії. Диван Фрістайл оснащений чудовим і надійним пружинним блоком + пружинна змійка, а також зручною класичною системою трансформації ― «книжка».
Диван Фрістайл має досить глибоке місце для зберігання постільної білизни.
Модель дуже зручна для сну і відпочинку.
Ширина дивану (см): 207
Глибина (см): 95
Висота (см): 100
Висота сидіння (см): 44
Габарити в розкладеному стані (см): 120 х 207 х 95
Ширина дивану (см): від 207 до 216
Спальне місце (см): 120 х 190
Механізм трансформації: Книжка
Наповнення дивана: Пружина Бонель + Змійка
Ніша для білизни: Присутня
Каркас дивану: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
Комплект постаки: Зібраний диван
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Книжка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 100 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Подлокотник | гнутая фанера |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 95 |
| Длина дивана | 207 м |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |