




676 ₴
Табурет кухонний Андервуд Мікс Меблі із колекції Флеш виконаний з ДСП. Дана модель має широкі прямі ніжки та сидіння квадратної форми. Підходить до стилю HiTech. Прибравши табурети під стіл, коли в них немає потреби, ви можете вигідно заощадити простір.
Табурет Андервуд стане окрасою вашої кухні або вітальнею і з легкістю впишеться в інтер'єрні рішення.
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення:
Колір: дуб фрегат, дуб клондайк, дуб сонома.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб фрегат |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 440 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | ЛДСП |
| Сиденье | ламинированная ДСП |