




1 404 ₴
М'який стілець Соло Мікс Меблі з колекції Фіджи без підлокітників на металевих ніжках з тканинною оббивкою за рахунок лаконічності форм впишеться в їдальню, вітальню або кухню, при цьому додасть оригінальності та буде чудовим доповненням інтер'єру.
Міцна конструкція стільця Соло виготовлена з металу, пофарбованого порошковою фарбою в білий колір. Сидіння: фанера з поролоном 20 мм, оббивка стільця - тканина рогожка Челсі 95, Ексім Текстиль сірого кольору.
Обідній стілець Соло виконаний у стилі лофт, підійде для багатьох моделей обідніх столів.
Габаритні розміри:
Каркас: білий (метал, порошкова фарба).
Оббивка: сірий (тканина рогожка Челси 95, Эксим Текстиль).
Продаж лише кратно 2 шт. (коробка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |