
11 687 ₴
Ліжко Бай-бай Мікс Меблі з колекції Уют - це неординарна та комфортна конструкція, яка викликає непідробний інтерес у дітей. До того ж двоярусне ліжко займає дуже мало місця, що дозволяє розташувати більше корисних предметів інтер'єру в кімнаті. Відмінно підійде для малогабаритних приміщень - доповнить дитячу спальню. Захисний бортик убезпечить сон ваших дітей, а вдень послужить як диван - варто тільки покласти більше подушок.
Двоярусне дитяче ліжко Бай-Бай виготовлене з натурального дерева сосна, має приємний, дизайн, гармонійно впишеться в інтер'єр сучасної дитячої кімнати. Дана модель може розбиратися на два окремих одноярусних ліжка, що є дуже практичним в її використанні.
Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Габаритні розміри:
Спальне місце 90 х 200 см.
Матеріал: натуральне дерево (масив сосни).
Колір: вільха, темний горіх.
Комплектується 2-ма шухлядами за окрему плату.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха |
| Комплектация | |
| Выкатной стол | Нет |
| Защитный бортик | Да |
| Лестница-комод | Нет |
| Матрас | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Стандартная лестница | Да |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Стол | Нет |
| Ступеньки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 98 см |
| Длина детской кровати | 210 см |
| Общая высота детской кровати | 170 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |