




2 750 ₴
Дерев'яний обідній стілець Жасмін Мікс Меблі з Ультра колекції з м'яким сидінням і високою спинкою. За рахунок лаконічності форм, такий елемент меблів відмінно впишеться в їдальню, вітальню або кухню, при цьому додасть оригінальності і відмінно доповнить інтер'єр. Комфортабельність стільця досягається за рахунок наявності високої спинки, виконаної не прямою, а з легким округленням.
Корпус стільця виконаний із масиву клена. Сидіння з м'якою тканинною оббивкою. Стійкі ніжки, тверда висока решітчаста спинка - основні переваги цієї моделі.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
Варіанти виконання: Темний горіх/Амелі Brown, Exim Textil; Білий/Hollywood 21, Apparel.
Амелі Brown Hollywood 21

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1015 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |