







870 ₴
Кухонний табурет Даллас/Канзас від виробника Мікс Меблі можна використовувати додатково до кухонного куточка Даллас або Канзас або як окремий елемент меблів. Легкий, компактний, не займає багато місця. Підійде для використання на кухні, вітальні або передпокої. Корпус виготовлений з натурального дерева ясен. Стійкі вигнуті ніжки. М’яка оббивка зі шкірозамінника Alpha Brown, АртГруп.
Габаритні розміри:
Корпус (каркас): натуральне дерево (ясен).
Оббивка: шкірозамінник Alpha Brown, АртГруп.
Колір (відтінок) меблів: горіх.
Колір оббивки: світло-коричневий.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет обивки | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 410 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Сиденье | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |