

1 072,50 ₴
Дерев'яний обідній табурет з м'яким сидінням Т-1 Мікс Меблі з колекції Смарт. Основа табурета - масив натурального дерева бук. Сидіння з м’якою оббивкою з рогожки Olimpic 02, Disvita. Різьблені стійкі ніжки. Сидіння виконане з ДСП та пінополіуретану.
Габаритні розміри:
Каркас: горіх (натуральне дерево бук).
Оббивка: бежевий (тканина рогожка Olimpic 02, Disvita).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | рогожка |
| Сиденье | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |