






от 19 904 ₴
Чому саме неймовірно елегантний диван «Скіл», повинен зайняти свою нішу, в облаштуванні Вашої спальні або вітальні?
А тому, що ця модель відрізняється приголомшливо міцної подвійний пружиною типу «бонель», каркасом, виконаним з натуральної та екологічно чистої деревини, дерев'яними боковими бильця, які надають дивану якоїсь вишуканості і шарму, а також механізмом розкладки ― «єврокнижка», за допомогою якої ваш диван, легко і швидко перетвориться на зручне і м'яке спальне місце. Так що геть усі сумніви, адже диван «Скіл» ― справжній красень, який доведе Вам, що і вітчизняний меблевий ринок, не так вже й поганий.
Габаритні розміри:
Ширина дивана (см): 210
Глибина (см): 90
Висота (см): 90
Висота сидіння (см): 48
Габарити в розкладеному стані (см): 135 х 211 х 90
Характеристики дивана:
Спальне місце (см): 135 х 195
Механізм трансформації: Єврокнижка
Наповнення дивану: Пружина Боннель + Ламелі
Ніша для білизни: Присутній
Каркас дивана: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 48 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 48 см |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 135 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Подлокотник | натуральное дерево, гнутая фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 90 |
| Длина дивана | 211 м |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |