









от 23 511 ₴
Якщо Ви не уявляєте своє життя без затишного й тихого відпочинку на дивані, з улюбленою книгою в руках, тоді диван «Фаворит» стане для Вас справжнім другом і провідником у світі релаксації і нірвани.
Його округлі і пом'якшені кути, неймовірно м'які тканини, найширша палітра колірної гами оббивки, у поєднанні з каркасом з натурального дерева, надійним механізмом «єврокнижка» і блокової пружиною типу «бонель» з ортопедичними ламелями, додадуть Вашому інтер'єру краплю класичного стилю і гармонії.
Крім того, модель «Фаворит», створена за всіма світовими стандартами і правилами виробництва ортопедичних диванів
Габаритні розміри:
Ширина дивана (см): 210
Глибина (см): 100
Висота (см): 82
Висота сидіння (см): 44
Габарити в розкладеному стані (см): 165 х 210 х 82
Характеристики дивана:
Спальне місце (см): 145 х 190
Механізм трансформації: Єврокнижка
Наповнення дивану: Пружина Боннель + Ламелі
Ніша для білизни: Присутній
Каркас дивана: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 82 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 88 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 145 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 100 |
| Длина дивана | 210 м |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |