






от 13 320 ₴
Кажуть, що обрати одну модель і цілої серії ― завдання не просте, особливо, якщо це стосується меблів та аксесуарів, бо кожен товар схожий, як дві краплі води, на свого побратима з тієї ж лінійки. А от і не правда! ― Відповімо ми і запропонуємо Вам звернути увагу на дивний диван «Домінік А», гордо займає перше місце в серії диванів "Домінік".
Отже, ця модель, як і моделі В і С, є диваном ― «книжкою», укомплектованим міцним дерев'яним каркасом, пружинними блоками типу «бонель», елегантними бічними бильцамі, які по дизайну відрізняються від билец моделі В і С, а також місткою нішею для білизни і неймовірно надійним механізмом, що гарантує тривалу експлуатацію дивана.
Модель «Домінік А» ― по праву вважається справжнім лідером і фаворитом продажів, залишаючи далеко позаду всіх своїх конкурентів вітчизняного меблевого ринку.
Габаритні розміри:
Ширина дивана (см): 201
Глибина (см): 95
Висота (см): 95
Висота сидіння (см): 44
Габарити в розкладеному стані (см): 120 х 201 х 95
Характеристики дивана:
Спальне місце (см): 120 х 190
Механізм трансформації: Книжка
Наповнення дивану: Пружина Боннель + Ламелі
Ніша для білизни: Присутній
Каркас дивана: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Книжка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 95 |
| Длина дивана | 201 м |
| категорія тканин | 1 Категорія |