

6 327 ₴
Комод Соната від Модерн в кольорі вершковий браш підкорює своїми простими і одночасно плавними формами. Комод один з елементів модульної спальні Соната, презентабельний і надійний комод стане відмінним доповненням як спальні так і гостинної, дитячої або прихожей кімнати.
Спальня Соната має стандартну комплектацію - ліжко, тумбочки, комод і шафу на 4 двері. Спальна гарнітура Соната може мати каркасну і бескаркасную ліжко. Удачна кольорова гамма, демократична ціна і дизайн, ставши вже класичним, зробили спальню Соната першим номером серед лінійки спальні гарнітури фабрики Модерн.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 90 см |
| Глубина комода | 48 см |
| Ширина комода | 104 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |