


1 700 ₴
Тумба приліжкова Франческа від компанії виробника Модерн це високоякісна меблі, яка відрізняється не тільки сучасним дизайном і ергономічністю, але і наявністю закритій шухляди і відкритою ніші для зберігання дрібних речей, книг або аксесуарів. Тумба Франческа відмінне сучасне рішення для дому від ТМ Модерн з однойменної модульної системи для спальної кімнати.
Тумба Франческа ідеально впишеться в інтер'єр вітальні або спальні.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Дуб сонома |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 44 см |
| Глубина тумбы | 41 см |
| Ширина тумбы | 45 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | шпонированная ДСП |
| Фасады тумбы | шпонированная ДСП |