








от 19 438 ₴
Неймовірно красивий і зручний диван «Севілья» ― це справжня європейська класика, створена кращими майстрами своєї справи.
По-перше, ця модель ― дуже стильна і вигадлива, завдяки своїм округлим формам і неймовірно м'яким тканинам в поєднанні з каркасом із соснового бруса.
По-друге, вона має неймовірно зручним і довговічним механізмом розкладки ― «єврокнижка пума» (в моделі Люкс), а також подвійний пружиною (блочна «бонель» на змійці) і можливістю додавання до спальної частини дивана ― натуральних наповнювачів, що і робить диван «Севілья» ― справжнім лідером на ринку сучасних меблів. Існує два різновиди дивана Севілья: Люкс і Проста, різниця в механізмі трансформації; в моделі Люкс ― "єврокнижка пума", в простій ― "єврокнижка".
Габаритні розміри:
Ширина дивана (см): 216
Глибина (см): 97
Висота (см): 88
Висота сидіння (см): 44
Габарити в розкладеному стані (см): 145 х 216 х 88
Характеристики дивана:
Спальне місце (см): 145 х 190
Механізм трансформації: Єврокнижка
Наповнення дивану: Пружина Боннель + Ламелі
Ніша для білизни: Присутній
Каркас дивана: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
Додаткова плата за задню планку дивана:
1 категорія-586 грн. 2 категорія-620 грн. 3 категорія-655 грн. 4 категорія-690 грн. 5 категорія -690 грн.
6 категорія-793грн. 7 категорія-827грн. 8 категорія-861грн. 9 категорія-861грн 10 категорія-1035 грн
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 88 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 88 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 145 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево, ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Подлокотник | гнутая фанера |
| Наполнители | |
| Спальное место | пружинный блок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 98 |
| Длина дивана | 216 м |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |