
2 668 ₴
Розкішна модель стільців - стілець Брікстоун. Це зручний та міцний стілець з металевим хромованим каркасом та м\'якою основою. Спинка має металеву ручку, що дозволяє зручно переміщувати стільці між кімнатами. Спинка з хромованою ручкою 15x15 мм. Ніжки: хром 15x25 мм, Т/1.5 мм. Захисні чорні пластикові накладки. Максимальне навантаження стільців Брікстоун - 120 кг.
Габаритні розміри:
Каркас: хром (метал).
Оббивка: коричневий, чорний, сірий, білий (шкірозамінник).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет каркаса | Хром |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 980 мм |
| Глубина | 650 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |