
1 794 ₴
Стілець Лео з круглими ніжками це поєднання тонких міцних металевих ніжок з м'якою основою для сидіння. Стілець Лео представлено в різних кольорах, що дозволить вам обрати саме той колір, який підходить вам. Стілець має темні та світлі природні окраси оббивки та чорні металеві ніжки, тому чудово підійде у оселю в стилі лофт. Максимальне навантаження стільців Лео - 120 кг.
Габаритні розміри:
Каркас: чорний (метал).
Оббивка: оливковий, бордо, бірюзовий оксамит, бежевий оксамит, коричневий, лайм, сірий, пудровий оксамит, баклажановий оксамит, коричневий оксамит, оливковий оксамит, смарагдовий оксамит, темно-синій оксамит (тканина).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Оливковый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |