
493 ₴
Класичний стілець для кухні. Табурет Центо - це чудовий помічник на кухні, у вітальні та у вашому саду. Металеві ніжки витримують до 110 кг. Стільчик надійний та міцний. Сидіння з МДФ, виконане в кольорі текстури дерева.
Габаритні розміри:
Каркас: сірий (метал).
Оббивка: кремовий структура дерева, чорний структура дерева (МДФ).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | металл |
| Сиденье | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | Кремовый |