

1 300 ₴
Вишукані стільці серії Фред - це поєднання класики та сучасних дизайнерських рішень. Стілець представлено широкою лінійкою дизайну та кольорів, що допоможе обрати саме те, що вам потрібно. Стілець Фред - це універсальний стілець, підійде для кухні в багатоповерхівці, в обідню кімнату у великому будинку та у заклади харчування (кафе, ресторани тощо). Стіл має міцні металеві ніжки та м'яке сидіння. Максимальне навантаження стільців Фред - 120 кг.
Габаритні розміри:
Каркас: білий, чорний (метал).
Оббивка: білий/горизонтальна полоска, чорний/горизонтальна полоска, кремовий/ромб, білий/ромб, коричневий/ромб, чорний/ромб, червоний/ромб, оливковий/ромб (шкірозамінник).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет каркаса | Белый, Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 970 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Цвет обивки | Білий/горизонтальна полоска |