
1 821 ₴
Стілець Корсика - це поєднання пластикового надміцного матеріалу для сидіння з високоякісною буковиною для ніжок. Стільчик, який з вигляду здається не дуже міцним, на справді має високі показники і витримує навантаження аж до 150 кг! Вставка зі шкірзамінника з м'яким наповнювачем додає такому стільчику зручності та комфорту.
Основні переваги:
Габаритні розміри:
Каркас: натуральний (дерево).
Оббивка: білий, кава, червоний, чорний.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет каркаса | Бук натуральный |
| Цвет обивки | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | пластик |
| Спинка | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Экокожа |