

1 762 ₴
Вішак для одягу підлоговий Прімо - стильна і витончена вішалка, яка приверне увагу навіть найвибагливішого покупця. Вона вкрита міцною фарбою. Конструкція вішалки для підлоги виготовлена з металевої труби, а також металевих тримачів для одягу. Вішалка має додаткові елементи конструкції - такі як маленькі тримачі для сумок і тримач для парасольок у нижній частині конструкції. Ідеально підійде для будь-якого приміщення, такого як кафе чи бар, офіс чи будинок.
Класична металева вішалка з підставкою для парасольок та гачками для сумочок.
Габаритні розміри:
Матеріал: метал фарбований.
Колір: коричневий, чорний.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Цвет | Коричневый |
| Количество крючков для одежды | 10 |
| Тип опор | Основа |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1730 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Крючки | металл |
| Ножки | металл |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |