
4 336 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МАРГАРИТА ЕЛІТ МІКС МЕБЛІ КАШТАН
Дзеркало Маргарита від виробника Мікс Меблі є частиною вишуканої колекції Еліт. Рама виготовлена з натурального дерева (масив вільхи 100%). Представлено у трьох кольорах на вибір: білий, горіх чи каштан. Для нанесення різних відтінків використовуються якісні, безпечні лакофарбові матеріали та дуже дорога послідовна технологія їхнього нанесення, в результаті якої чудово видно неповторну структуру дерева. Це дзеркало ідеально підходить до трюмо Маргарита, або горизонтально вішається окремо.
Габаритні розміри:
Матеріал: натуральное дерево, масив вільхи.
Колір: каштан.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Дерево |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Каштан |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 801 мм |
| Длина | 1050 мм |
| Толщина | 100 мм |
| Ширина | 1050 мм |