



16 267 ₴
Стінка Далас для вітальні виконана з високоякісної ДСП у сучасному стилі. Різноманіття шухлядок та відкритих полок дозволяє використати меблі максимально функціонально. Дві вмісткі шафи додають практичності використання, та наповнюють інтер’єр цікавими ідеями. Модель виконана в світлій кольоровій гамі, ідеально підходить до будь-якого сучасного інтер'єру.
Характеристики товару:
Матеріал корпусу: ламінована ДСП
Матеріал фасаду: ламінована ДСП
Виробник: Модерн (Україна)
Розміри:
Глибина: 470 мм
Висота: 1980 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт серый |
| Размер ниши под ТВ | |
| Высота | 980 мм |
| Глубина | 470 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 1980 мм |
| Глубина стенки | 470 мм |
| Длина (ширина) стенки | 2670 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |