


7 407 ₴
Шафа розпашна Сіріус з ДСП аляска Модерн
Модульна розпашна шафа ідеально підходить для облаштування дитячої кімнати. Модель виконана із ДСП. Має приємний колір і практичне оснащення.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внутренних полок | 6 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 4 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Форма фасада | прямой |
| Форма шкафа | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Комплектация | |
| Антресоль | Да |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 540 мм |
| Глубина шкафа | 1900 мм |
| Ширина шкафа | 840 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |