




9 876 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ MDF ZEFFIR VIORINO-DEKO
Шафа MDF Zeffir Viorina - Deko входить до складу дитячої модульної системи, можна використовувати як окремий елемент, так і поєднувати з іншими модулями. Шафа виготовлена з ЛДСП та МДФ, з використанням якісної фурнітури. Конструкція продумана та містка.
Переваги та особливості шафи Zeffir Viorina-Deko:
Дитяча кімната MDF Zeffir (Зеффір) Viorina-Deko - це універсальна колекція меблів у білосніжному забарвленні з лаконічним дизайном. Білі меблі візуально розширюють простір кімнати, а також благотворно діють на творчий потенціал дитини. Різні модулі дозволяють створити затишний інтер'єр у дитячій кімнаті.
Корпус: білий (ЛДСП)
Фасади: білий (МДФ)
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полка для обуви | 1 шт |
| Полки для белья | 5 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2000 мм |
| Глубина шкафа | 475 мм |
| Ширина шкафа | 880 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |