



5 443 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ MDF ZEFFIR VIORINO-DEKO
Стіл MDF Zeffir Viorina-Deko входить до складу дитячої модульної системи, його можна використовувати як окремий елемент, так і поєднувати з іншими модулями. Стіл виготовлений із ЛДСП та МДФ, з використанням якісної фурнітури. Конструкція продумана та містка.
Переваги та особливості столу Zeffir Viorina-Deko:
Дитяча кімната MDF Zeffir (Зеффір) Viorina-Deko - це універсальна колекція меблів у білосніжному забарвленні з лаконічним дизайном. Білі меблі візуально розширюють простір кімнати, а також благотворно діють на творчий потенціал дитини. Різні модулі дозволяють створити затишний інтер'єр у дитячій кімнаті.
Корпус: білий (ЛДСП)
Фасади: білий (МДФ)
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 770 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Длина | 1300 мм |
| Размеры столешницы | |
| Глубина столешницы | 550 мм |
| Длина столешницы | 1300 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | МДФ пленочный |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество дверок | 1 |