



9 840 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ MDF ZEFFIR VIORINO-DEKO
Ліжко MDF Zeffir Viorina-Deko входить до складу дитячої модульної системи, його можна використовувати як окремий елемент, так і поєднувати з іншими модулями. Конструкція з білого ЛДСП оснащена захисним бортиком.
Ліжко виготовляється в двух варіантах комплектації: з висувною шухлядою або без шухляди.
Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Переваги та особливості ліжка Zeffir Viorina-Deko:
Дитяча кімната MDF Zeffir (Зеффір) Viorina-Deko - це універсальна колекція меблів у білосніжному забарвленні з лаконічним дизайном. Білі меблі візуально розширюють простір кімнати, а також благотворно діють на творчий потенціал дитини. Різні модулі дозволяють створити затишний інтер'єр у дитячій кімнаті.
Корпус: білий (ЛДСП)
Фасади: білий (МДФ)
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления фасада | МДФ |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х170 |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 85 см |
| Длина детской кровати | 173.6 см |
| Общая высота детской кровати | 64 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 170 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Защитный бортик | Да |
| Матрас | Нет |