



6 107 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ MDF ZEFFIR VIORINO-DEKO
Комод 3Ш MDF Zeffir Viorina-Deko входить до складу дитячої модульної системи, його можна використовувати як окремий елемент, так і поєднувати з іншими модулями. Комод виготовлений із ЛДСП та МДФ, з використанням якісної фурнітури.
Переваги та особливості комоду Zeffir Viorina-Deko:
Дитяча кімната MDF Zeffir (Зеффір) Viorina-Deko - це універсальна колекція меблів у білосніжному забарвленні з лаконічним дизайном. Білі меблі візуально розширюють простір кімнати, а також благотворно діють на творчий потенціал дитини. Різні модулі дозволяють створити затишний інтер'єр у дитячій кімнаті.
Корпус: білий (ЛДСП)
Фасади: білий (МДФ)
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 89 см |
| Глубина комода | 49 см |
| Ширина комода | 88 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | МДФ пленочный |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |