


1 184 ₴
Вішак настінний з дзеркалом у передпокій з ЛДСП+МДФ Візит Модерн Дуб сонома
Зручний вішак Візит для верхнього одягу, дзеркалом та полицею для головних уборів. Виготовлено вішак з високоякісних матеріалів. Для одягу є шість зручних гачків.
Комплект меблів Візит чудово облаштує ваш передпокій. Великий вибір елементів дозволить вам легко підібрати ідеальний гарнітур. Всі елементи неймовірно місткі та функціональні.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Дуб сонома |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 930 мм |
| Комплектация | |
| Зеркало | 1 шт |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | МДФ, ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП, МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |