

5 605 ₴
Шафа дводверна в передпокій/вітальню з ЛДСП+ МДФ Візит Modern Дуб сонома
Шафа Візит – один з елементів модульної системи Візит. Місткий та зручний шафа-гардероб для передпокою або вітальні, з полицями та штангою для одягу. Така шафа незамінна в будь-якій кімнаті.
Комплект меблів Візит чудово облаштує Ваш передпокій. Великий вибір елементів дозволить вам легко підібрати ідеальний гарнітур. Всі елементи неймовірно місткі та функціональні.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2000 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Ширина | 900 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, МДФ |