


2 181 ₴
Тумба антресоль навісна з ДСП+МДФ Візит Mодерн Дуб сонома
Антресоль Візит – практичний та привабливий предмет меблів для передпокою, що розміщується над вішалкою чи шафою. Навісна антресоль входить до складу модульної системи Візит від Модерн, виконаної в класичному стилі.
За допомогою модульної системи можна облаштувати зручний та комфортний передпокій.
Великий вибір елементів дозволить вам легко підібрати ідеальний гарнітур. Всі елементи неймовірно місткі та функціональні.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 550 мм |
| Длина | 900 мм |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Материал | ДСП |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Ширина | 450 мм |
| Цвет | Дуб сонома |