



6 145 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ СПАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТ ФІЛЛА ДУБ СОНОМА/ХАКІ МЕНТОЛ/АНТРАЦИТ
Шафа Елемент Філа - новинка від фабрики Модерн, один з елементів модульної системи Елемент Філа. Яскравий акцент в інтер'єрі дитячої, підліткової кімнати або вітальні, містка шафа-гардероб з полицями та штангою для одягу. Така шафа стане прикрасою будь-якої кімнати.
Дана система дозволяє Вам самостійно облаштувати дитячу і навіть підліткову кімнату, завдяки секційним елементам. Характеризується ідеальним сучасним стилем, неповторним дизайнерським рішенням на фасадах, які наголошують на індивідуальності елементів.
Меблі Модерн пропонує покупцям свою продукцію у великому асортименті на будь-який смак. Всі меблі від цього виробника поєднують у собі 3 головні складові: комфорт, практичність у використанні та оригінальність. І все це за доступними цінами. Якість виготовлення меблів при цьому зовсім не поступається своїм дорогим закордонним аналогам. Меблі виготовляються із сучасних якісних матеріалів на сучасному обладнанні та з дотриманням усіх стандартів виробництва в Україні.
Можна купувати поелементно, або придбати комплектом.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Антрацит, Дуб сонома |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 1860 мм |
| Глубина шкафа | 530 мм |
| Ширина шкафа | 920 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Фасады | МДФ |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 5 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | Ручки |
| Пользовательские характеристики | |
| Задняя стенка | ДСП |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Нет |