



3 888 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ СПАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТ ФІЛЛА ДУБ СОНОМА/ХАКІ МЕНТОЛ/АНТРАЦИТ
Стелаж Елемент Філа - один з елементів модульної системи Елемент Філа від фабрики Модерн. Містить зручні полички для книг, елементів декору та інших дрібниць. Стане чудовим доповненням будь-якої кімнати.
Дана система дозволяє Вам самостійно облаштувати дитячу і навіть підліткову кімнату, завдяки секційним елементам. Характеризується ідеальним сучасним стилем, неповторним дизайнерським рішенням на фасадах, які наголошують на індивідуальності елементів.
Меблі Модерн пропонує покупцям свою продукцію у великому асортименті на будь-який смак. Всі меблі від цього виробника поєднують у собі 3 головні складові: комфорт, практичність у використанні та оригінальність. І все це за доступними цінами. Якість виготовлення меблів при цьому зовсім не поступається своїм дорогим закордонним аналогам. Меблі виготовляються із сучасних якісних матеріалів на сучасному обладнанні та з дотриманням усіх стандартів виробництва в Україні.
Можна купувати поелементно, або придбати комплектом.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних полок | 4 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стеллаж |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома + Антрацит |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Высота стеллажа | 740 мм |
| Глубина стеллажа | 450 мм |
| Ширина стеллажа | 840 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 740 |
| Глубина | 450 |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип мебели | шкаф-стеллаж |