




4 276 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ СПАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТ ФІЛЛА ДУБ СОНОМА/ХАКІ МЕНТОЛ/АНТРАЦИТ
Комод 1Ш2Д Елемент Філа - один з елементів модульної системи Елемент Філа від фабрики Модерн. Зручний та місткий комод з висувною скринькою та зручними полицями за дверцятами, популярна модель для сучасних апартаментів. Корпус та фасад даної моделі виготовлені з високоякісних матеріалів.
Дана система дозволяє Вам самостійно облаштувати дитячу і навіть підліткову кімнату, завдяки секційним елементам. Характеризується ідеальним сучасним стилем, неповторним дизайнерським рішенням на фасадах, які наголошують на індивідуальності елементів.
Меблі Модерн пропонує покупцям свою продукцію у великому асортименті на будь-який смак. Всі меблі від цього виробника поєднують у собі 3 головні складові: комфорт, практичність у використанні та оригінальність. І все це за доступними цінами. Якість виготовлення меблів при цьому зовсім не поступається своїм дорогим закордонним аналогам. Меблі виготовляються із сучасних якісних матеріалів на сучасному обладнанні та з дотриманням усіх стандартів виробництва в Україні.
Можна купувати поелементно, або придбати комплектом.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома + Хакі ментол + Антрацит |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 90 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Ширина комода | 90 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП, МДФ |
| Фасады | МДФ, ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 900 |
| Глубина | 600 |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Комод |
| Тип мебели | комод |