




5 294 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ СПАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТ ФІЛЛА ДУБ СОНОМА/ХАКІ МЕНТОЛ/АНТРАЦИТ
Стіл комбі Елемент Філла - відмінний варіант для організації робочого місця в дитячій кімнаті. Корпус столу виготовлений із високоякісних гіпоалергенних матеріалів. Оснащений широкою полицею під стільницею.
Дана система дозволяє Вам самостійно облаштувати дитячу і навіть підліткову кімнату, завдяки секційним елементам. Характеризується ідеальним сучасним стилем, неповторним дизайнерським рішенням на фасадах, які наголошують на індивідуальності елементів.
Меблі Модерн пропонує покупцям свою продукцію у великому асортименті на будь-який смак. Всі меблі від цього виробника поєднують у собі 3 головні складові: комфорт, практичність у використанні та оригінальність. І все це за доступними цінами. Якість виготовлення меблів при цьому зовсім не поступається своїм дорогим закордонним аналогам. Меблі виготовляються із сучасних якісних матеріалів на сучасному обладнанні та з дотриманням усіх стандартів виробництва в Україні.
Можна купувати поелементно, або придбати комплектом.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 760 мм |
| Глубина | 1170 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 760 мм |
| Глубина столешницы | 600 мм |
| Длина столешницы | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тумба в комплекте | Нет |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |