


1 524 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ СПАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТ ФІЛЛА ДУБ СОНОМА/ХАКІ МЕНТОЛ/АНТРАЦИТ
Дзеркало Елемент Філла - один з елементів модульної системи Елемент Філла. Дзеркало вишуканої форми з поличками, корпус виконаний з високоякісного ламінованого ЛДСП та МДФ. Дзеркало універсальне, його можна монтувати як вертикально, і горизонтально. Стане незамінним у дитячій, вітальні або передпокої.
Дана система дозволяє Вам самостійно облаштувати дитячу і навіть підліткову кімнату, завдяки секційним елементам. Характеризується ідеальним сучасним стилем, неповторним дизайнерським рішенням на фасадах, які наголошують на індивідуальності елементів.
Меблі Модерн пропонує покупцям свою продукцію у великому асортименті на будь-який смак. Всі меблі від цього виробника поєднують у собі 3 головні складові: комфорт, практичність у використанні та оригінальність. І все це за доступними цінами. Якість виготовлення меблів при цьому зовсім не поступається своїм дорогим закордонним аналогам. Меблі виготовляються із сучасних якісних матеріалів на сучасному обладнанні та з дотриманням усіх стандартів виробництва в Україні.
Можна купувати поелементно, або придбати комплектом
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | МДФ |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Дуб сонома |
| Материал | ламинированная ДСП, МДФ |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома + Антрацит |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 530 мм |
| Длина | 530 мм |
| Толщина | 120 мм |
| Ширина | 900 мм |