





31 508 ₴
Кутовий розкладний диван для щоденного сну Жасмин - це розкішний і функціональний меблевий виріб, який легко впишеться у вітальню і спальню, на дачу або в будь-яку іншу кімнату. Він створює затишок у вашій кімнаті, домашню ненав'язливу обстановку, а також підкреслює ваш смак, чудово доповнює інтер'єр. Варто наголосити, що в моделі передбачено механізм трансформації. Диван легко можна розкласти в двоспальне ліжко, яке відмінно підходить для щоденного сну завдяки своїм ортопедичним властивостям.
Особливості:
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Розміри у складеному вигляді:
Доступні коліри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Категория обивочной ткани | 4 категория |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Механизм трансформации спального места | Поворотный механизм |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Цвет | Бежевый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 102 см |
| Высота посадочной части дивана | 48 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 196 см |
| Ширина спального места | 130 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, деревянный брус |
| Опоры | дерево |
| Основание спального места | мебельные пружины, деревянные ламели |
| Подлокотник | фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | деревянные ламели, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 195 |
| Длина дивана | 265 м |
| Обивочный материал | Текстиль |